Tisztelt Hallgatóink!

Felhívom szíves figyelmüket a mellékletben foglalt konferenciára. Tájékoztatom Önöket, hogy a szervezőkkel történt egyeztetés alapján az absztrakt beadási határideje nem március 31, hanem április 10.

Kérem, hogy a jelentkezők Molnár Viktóriánál () jelezzék szándékukat, ezt követően egyeztetünk egymással.

Tisztelettel:

Prof. Dr. Kiss György
KDI vezetője

Tisztelt Hallgatók,

Tisztelt Témavezetők,

a Professzorok az Európai Magyarországért Egyesület nevében az alábbiakról tájékoztatom Önöket.

Az Egyesület 2017 április 6-án szervezi meg hagyományos PhD konferenciáját. A felhívást és a jelentkezési lapot mellékeltem.

Tisztelettel:

Prof. Dr. Kiss György

a KDI vezetője

Közpénzügyi Akadémia

Meghívó a Közpénzügyi Akadémia előadására

Előadó: Prof. Dr. Kroó Norbert akadémikus, kutatóprofesszor (MTA), a GTTSZ elnökhelyettese
Időpont: 2017. február 21. 13.25 óra
Helyszín: NKE ÁKK Ménesi út 5. Oktatási épület 304. terem

Meghívó műhelyvitára

Doktori felvételi tájékoztató 2017/2018

A PHD felvételi pályázatok benyújtási határideje 2016. április 15. A hiánypótlásra 2016. május 10-ig van lehetőség.

RDI-Rendészettudományi Doktori Iskolába történő átjelentkezés

A KÖZIGAZGATÁS-TUDOMÁNYI DOKTORI ISKOLA TANÁCSA

PÁLYÁZATI FELHÍVÁSA

Felvételi a Közigazgatás-tudományi Doktori Iskolában

A Közigazgatás-tudományi Doktori Iskola 2015. május 28-án tartja a 2015/2016-os tanévre vonatkozó felvételi meghallgatását.
A következő tanévre 20 jelentkező adott be érvényes pályázatot, közülük választja ki a Felvételi Bizottság a Doktori Iskola jövő tanévi hallgatóit.

Hallgatói Kutatói Fórum a Közigazgatás-tudományi Doktori Iskolában

A Közigazgatás-tudományi Doktori Iskola az idén is megrendezi a Hallgatói Kutatói Fórumot. A Fórum időpontja: 2015. május 14. 9.45-13.05 óra, helyszíne: KTK, oktatási épület 301. tanterem. A Fórumon tartott előadások anyagának írásos változata kötetbe szerkesztve jelenik majd meg, és olvasható lesz a KDI honlapján.