Elismerés Imre Miklósnak

Másfél évtizedes vezetői munkájának elismeréseként külön is köszöntötték Imre Miklós egyetemi docenst az Államtudományi és Közigazgatási Kar idei első kari tanácsi ülésén. Az intézmény oktatója tavaly év végéig vezette a Lőrincz Lajos Közigazgatási Jogi Intézetet.

A tanácskozáson Kis Norbert dékán köszöntötte Imre Miklóst, akinek vezetői életpályája jelentős részben kötődik a Nemzeti Közszolgálati Egyetemhez és jogelőd intézményeihez. „Mintegy másfél évtizeden át intézményünk számára olyan vezetői szolgálatokat tett, amelyek komoly elismerést érdemelnek”- fogalmazott a dékán. Elhangzott, hogy Imre Miklós volt tanszékvezető, intézetvezető, dékán és több alkalommal rektorhelyettes is. Az NKE történetének első évében például ő látta el a közszolgálati rektorhelyettesi feladatokat. Kis Norbert reményét fejezte ki, hogy Imre Miklós oktatóként még sokáig részt vesz az Egyetem és a Kar életében. „Szeretnénk, ha hallgatóid és kollégáid még sokáig élvezhetnék humorodat és bölcsességedet”- hangsúlyozta a dékán, aki a kari kollégák által aláírt emléklapot adott át az ünnepeltnek. Imre Miklós egyetemi docens a Szakigazgatási és Szakpolitikai Intézet oktatójaként folytatja munkáját.