Munkatársak

Alkotmányjogi Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Prof. Dr. Halász Iván egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 424. 
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-262
Email: Halasz.Ivan@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 14:00-15:00
 
Intézeti referens                                Sallai Gabriella
  Iroda: Oktatási Központ 423.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184
Email: Sallai.Gabriella@uni-nke.hu
Fogadóóra: hétfő- péntek 9:00-12:00
 
Oktatók Dr. Bódi Stefánia egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 426.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-191
Email: Bodi.Stefania@uni-nke.hu
Fogadóóra: e-mailben egyeztetett időpontban
 
  Dr. Erdős Csaba adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 339.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-118
Email: Erdos.Csaba@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 09:00-09:45
 
  Dr. Horváth Attila adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 339.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-118
Email: horvathattila@uni-nke.hu
Fogadóóra: csütörtök 16:40-17:10
 
  Molnárné Balázs Ágnes tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 339.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-118
  Email: Molnarne.Balazs.Agnes@uni-nke.hu
   
  Dr. Orbán Balázs András tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 426.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-191
Email: Orban.Balazs@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. habil. Schweitzer Gábor egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 425.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263
Email: Schweitzer.Gabor@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 15:30 - 16:30
 
  Prof. Dr. Szente Zoltán egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 425.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263
Email: Szente.Zoltan@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 12:00-13:00
 
  Dr. habil. Takács Albert egyetemi docens, főiskolai tanár
  Iroda: Oktatási Központ 425.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263
Email: Takacs.Albert@uni-nke.hu
Fogadóóra: hétfő 12:00-13:00
 
  Dr. Téglásiné Dr. Kovács Júlia Marianna adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 426.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-191
Email: Teglasine.Kovacs.Julia@uni-nke.hu
Fogadóóra: csütörtök 16:40-17:25
 
  Dr. Téglási András egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 426.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-321
Email: Teglasi.Andras@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
Kutatók Dr. habil. Cservák Csaba tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 423.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184
Email: Cservak.Csaba@uni-nke.hu
 
  Dr. habil. Szabó Zsolt tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 339.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-118
Email: Szabo.Zsolt@uni-nke.hu