Alkotmányjogi Intézet munkatársai

Alkotmányjogi Intézet 

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Prof. Dr. Halász Iván egyetemi tanár
 

Iroda: Oktatási Épület 424. 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-256

Email: Halasz.Ivan@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 14:00-15:00

   
Intézeti ügyintéző                                                   Sallai Gabriella
  Iroda: Oktatási Épület 423.
 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184

Email: Sallai.Gabriella@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő- péntek 9:00-12:00

   
Oktatók Prof. Dr. Szente Zoltán egyetemi tanár
 

Iroda: Oktatási Épület 425.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-114

Email: Szente.Zoltan@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 12:00-13:00

   
  Dr. Bódi Stefánia egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 426.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184

Email: Bodi.Stefania@uni-nke.hu

Fogadóóra: e-mailben egyeztetett időpontban

   
  Dr. Cserny Ákos egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 418.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-196

Email: Cserny.Akos@uni-nke.hu

Fogadóóra: péntek 10:00-11:00

   
  Dr. Téglási András adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 426.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184

Email: Teglasi.Andras@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 16:45-17:30

   
  Dr. Erdős Csaba adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 418.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-191

Email: Erdos.Csaba@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 09:00-09:45

   
  Dr. Gárdos-Orosz Fruzsina egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 425.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-191

Email: Gardos.Orosz.Fruzsina@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 09:30-10:30

   
  Dr. Orbán Balázs András tanársegéd
 

Iroda: Oktatási Épület 426.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184

Email: Orban.Balazs@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Téglásiné Dr. Kovács Júlia Marianna tanársegéd
 

Iroda: Oktatási Épület 426.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-184

Email: Teglasine.Kovacs.Julia@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 16:40-17:25

   
  Dr. Horváth Attila tanársegéd

Iroda: Oktatási Épület 418.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-148

Email: horvathattila@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 16:40-17:10

   
  Dr. habi. Takács Albert egyetemi docens, főiskolai tanár
 

Iroda: Oktatási Épület 425.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263

Email: Takacs.Albert@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 12:00-13:00

   
  Dr. habil. Schweitzer Gábor egyetemi docens
 

Iroda: KOktatási Épület 425.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-148

Email: Schweitzer.Gabor@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 15:30 - 16:30