Államelméleti és Kormányzástani Intézet munkatársai

Államelméleti és Kormányzástani Intézet munkatársai

 

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Kaiser Tamás egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 433.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-723

Email: Kaiser.Tamas@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
Intézeti referens                                                         Vágóné Gáspár Judit
 

Iroda: Oktatási Épület 431.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Vagone.Gaspar.Judit@uni-nke.hu

Fogadóóra:

hétfő 09:00-11:30

kedd 13:00-15:30

szerda 09:00-11:30

csütörtök 09:00-11:30

péntek 09:00-11:30

   
Oktatók Dr. Bujdosó András tanársegéd
 

Iroda: Oktatási Épület 429.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Bujdoso.Andras@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Bárdi Lajos mesteroktató
 

Iroda: Oktatási Épület 429.

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-153

Email: Bardi.Lajos@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00 - 14:00

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Prof. Dr. Egedy Gergely egyetemi tanár
 

Iroda: Oktatási Épület 427.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177

Email: Egedy.Gergely@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Fejes Zsuzsanna egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 430.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Fejes.Zsuzsanna@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 13:00 - 14:00

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. Gellén Márton adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 428.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Gellen.Marton@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Hoppál Bulcsú adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 352.

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-188

Email: Hoppal.Bulcsu@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 14:00 - 15:00

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. Horváth Anett tanársegéd
 

Iroda: Oktatási Épület 428.

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-151

Email: Horvath.Anett@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13:00 - 14:00

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Prof. Dr. Kis Norbert egyetemi tanár
 

Iroda: Oktatási Épület 503.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-181

Email: Kis.Norbert@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Pál Gábor egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 430.

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291

Email: Pal.Gabor@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 10:30 - 11:30

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. Szabó Máté Csaba adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 429.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-206

Email: Szabo.Mate.Csaba@uni-nke.hu

Fogadóóra: Szerda 15:00 - 16:00

(előzetes bejelentkezés alapján)

   
  Dr. Szentpéteri Nagy Richard tanársegéd
 

Iroda: Oktatási Épület 427.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Szentpeteri.Nagy.Richard@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 16:00 - 17:00

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. Szerletics Antal adjunktus
 

Iroda: Oktatási Épület 427.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Szerletics.Antal@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütötök 16:40 - 17:40

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. habil.Szmodis Jenő egyetemi docens
 

Iroda: Oktatási Épület 352.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Szmodis.Jeno@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint

   
  Dr. Tanács-Mandák Fanni
 

Iroda: Oktatási Épület 430.

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291

Email: Mandak.Fanni@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 15:10 - 16:45 

(előzetes egyeztetés szerint)

   
  Prof. Dr. Paczolay Péter
 

Iroda: -

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: Paczolay.Peter@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
 

Prof. Dr. Tamás András professor emeritus

 

Iroda: Oktatási Épület 461.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103

Email: TamasAndras@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
Megbízott oktatók

Dr. Tóth J. Zoltán egyetemi docens

  Email: Toth.J.Zoltan@uni-nke.hu
   
Kutatók Gulyás Éva doktorjelölt, kutató
 

Email: Gulyas.Eva@uni-nke.hu