Munkatársak

Államelméleti és Kormányzástani Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Kaiser Tamás egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 433.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-723
Email: Kaiser.Tamas@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
Intézeti referens                         Vágóné Gáspár Judit
  Iroda: Oktatási Központ 431.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Vagone.Gaspar.Judit@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 09:00-11:30
 
Oktatók Dr. Bárdi Lajos mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-153
Email: Bardi.Lajos@uni-nke.hu
Fogadóóra: csütörtök 13:00 - 14:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Bujdosó András tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Bujdoso.Andras@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Prof. Dr. Egedy Gergely egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177
Email: Egedy.Gergely@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Fejes Zsuzsanna egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Fejes.Zsuzsanna@uni-nke.hu
Fogadóóra: hétfő 13:00 - 14:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Gellén Márton adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Gellen.Marton@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Hoppál Bulcsú adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 352.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-188
Email: Hoppal.Bulcsu@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 14:00 - 15:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Horváth Anett tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 428.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-151
Email: Horvath.Anett@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 13:00 - 14:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Prof. Dr. Kis Norbert egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 503.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-181
Email: Kis.Norbert@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Dr. Pál Gábor egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291
Email: Pal.Gabor@uni-nke.hu
Fogadóóra: hétfő 10:30 - 11:30 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Szabó Máté Csaba adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 429.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-206
Email: Szabo.Mate.Csaba@uni-nke.hu
Fogadóóra: Szerda 15:00 - 16:00 (előzetes bejelentkezés alapján)
 
  Dr. Szerletics Antal adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Szerletics.Antal@uni-nke.hu
Fogadóóra: csütötök 16:40 - 17:40 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. habil. Szmodis Jenő egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 352.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Szmodis.Jeno@uni-nke.hu
Fogadóóra: előzetes egyeztetés szerint
 
  Prof. Dr. Tamás András Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Épület 461.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: TamasAndras@uni-nke.hu
Fogadóóra: -
 
  Dr. Tanács-Mandák Fanni adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 430.
Telefon: +36 (1) 432-9000/20-291
Email: Mandak.Fanni@uni-nke.hu
Fogadóóra: kedd 15:10 - 16:45 (előzetes egyeztetés szerint)
 
Megbízott oktatók Dr. Szentpéteri Nagy Richard tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: Szentpeteri.Nagy.Richard@uni-nke.hu
Fogadóóra: szerda 16:00 - 17:00 (előzetes egyeztetés szerint)
 
  Dr. Tóth J. Zoltán egyetemi docens
  Email: Toth.J.Zoltan@uni-nke.hu
 
Kutatók Gulyás Éva doktorjelölt, kutató
  Iroda: Oktatási Épület 427.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-177
Email: Gulyas.Eva@uni-nke.hu
 
  Dr. Mázi András tudományos munkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 431.
Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-103
Email: mazi.andras@uni-nke.hu