Civilisztikai Intézet munkatársai

Civilisztikai Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető                                          

Prof. Dr. Papp Tekla

 

szobaszám: Oktatási épület 452.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-726

 

Email: Papp.Tekla@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

   

Intézeti ügyintéző

Kopeczkyné Szatmári Adrienn

 

Szobaszám: Oktatási épület 451.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-133

 

Email: Kopeczkyne.Szatmari.Adrienn@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: hétfő – péntek 9.00 – 12.00

   

Oktatók

Prof. Dr. Török Gábor egyetemi tanár

 

Szobaszám: Oktatási épület 461.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-190

 

Email: Torok.Gabor@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: kedd 13.00 – 15.00

   
 

Dr. habil. Darázs Lénárd egyetemi docens

 

Szobaszám: Oktatási épület 457.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 

 

Email: Darazs.Lenard@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szükséges

   
 

Dr. Barzó Tímea egyetemi docens

 

Szobaszám: Oktatási épület 457.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 

 

Email: Barzo.Timea@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: előzetes egyeztetés szükséges

   
 

Dr. Auer Ádám adjunktus

 

Szobaszám: Ludovika Főépület 106., Okt. ép. 456.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-793

 

Email: Auer.Adam@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: kedd 14.00-15.00

 

Dr. Borbás Beatrix adjunktus

 

Szobaszám: Oktatási épület 457.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 

 

Email: Borbas.Beatrix@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: szerda 13.00-14.00

   
 

Dr. Nagy Barna Krisztina tanársegéd

 

Szobaszám: Oktatási épület 456.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-272

 

Email: Nagy.Barna.Krisztina@uni-nke.hu

 

Fogadóóra: szerda 10.00 – 11.00

   
 

Dr. Dúl János tudományos segédmunkatárs

 

Szobaszám: Oktatási épület 456.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-272

 

Email: dul.janos@uni-nke.hu

   
 

Dr. Lehoczki Zóra Zsófia

 

Szobaszám: Oktatási épület 457.

 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-272

 

Email: Lehoczki.Zora.Zsofia@uni-nke.hu