Munkatársak

Emberi Erőforrás Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

 

Intézetvezető

Dr. Hazafi Zoltán egyetemi docens

 

Szobaszám: Oktatási Központ 445.

Telefon:  +36 (1) 432-9297

E-mail: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 13:00-14:30

   

Intézeti referens                                          

Dr. Faragóné Sebeszta Katalin

 

Szobaszám: Oktatási Központ 446.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-178

E-mail: Sebeszta.Katalin@uni-nke.hu

Fogadóóra: hivatali munkaidőben

   

Oktatók

Dr. György István mesteroktató

 

Szobaszám: Oktatási Központ 442.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-198

E-mail: Gyorgy.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00

 

Dr. Kajtár Edit projekt szakmai szakértő

Szobaszám: Oktatási Központ 443.

E-mail: Kajtar.Edit@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

 

Prof. Dr. Kiss György egyetemi tanár

Szobaszám: Oktatási Központ 349.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171

E-mail: Kiss.Gyorgy@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00

 

Kowalik Tamás képzésfejlesztési szakreferens

Szobaszám: Oktatási Központ 443.

E-mail: Kowalik.Tamas@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

 

Dr. Kriskó Edina adjunktus

Szobaszám: Oktatási Központ 443.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-160

E-mail: Krisko.Edina@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 9:45-11:15

 

Dr. habil. Kun Attila egyetemi docens

Szobaszám: Oktatási Központ 442.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174

E-mail: Kun.Attila@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 10:00-12:00

 

Ludányi Dávid tanársegéd

Szobaszám: Oktatási Központ 444.

E-mail: Ludanyi.David@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

 

Dr.  Méhes Tamás adjunktus

Szobaszám: Oktatási Központ 420.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-307

E-mail: Mehes.Tamas@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

 

Dr. Paksi-Petró Csilla tanársegéd

Szobaszám: Oktatási Központ 444.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-481

E-mail: Petro.Csilla@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 15:00-17:00

 

Dr. Petrovics Zoltán tanársegéd

Szobaszám: Oktatási Központ 442.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174

E-mail: Petrovics.Zoltan@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 12:00-14:00

 

Stréhli-Klotz Georgina tanársegéd

Szobaszám: Oktatási Központ 444.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-245

E-mail: Strehli.Klotz.Georgina@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

 

Szakács Édua tanársegéd

Szobaszám: Oktatási Központ 444.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156

E-mail: Szakacs.Edua@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján