Munkatársak

Emberi Erőforrás Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Hazafi Zoltán egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 445.
  Telefon:  +36 (1) 432-9297
  E-mail: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 13:00-14:30
   
Intézeti referens          Dr. Faragóné Sebeszta Katalin
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-178
  E-mail: Sebeszta.Katalin@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hivatali munkaidőben
   
  Kowalik Tamás képzésfejlesztési szakreferens
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  E-mail: Kowalik.Tamas@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
Oktatók Dr. Kajtár Edit projekt szakmai szakértő
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  E-mail: Kajtar.Edit@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Prof. Dr. Kiss György egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 349.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  E-mail: Kiss.Gyorgy@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00
   
  Dr. Klotz Péter tanársegéd
  Iroda: Budapest, Ménesi út 5., Koll. ép. 207/B.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-295
  E-mail: klotz.peter@uni-nke.hu
   
  Krauss Ferenc Gábor tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-160
  E-mail: Krauss.Gabor@uni-nke.hu
   
  Dr. Kriskó Edina adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 443.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-160
  E-mail: Krisko.Edina@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 9:45-11:15
   
  Dr. habil. Kun Attila egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 442.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174
  E-mail: Kun.Attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 10:00-12:00
   
  Ludányi Dávid tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  E-mail: Ludanyi.David@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Méhes Tamás adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 420.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-307
  E-mail: Mehes.Tamas@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Paksi-Petró Csilla tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-481
  E-mail: Petro.Csilla@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 15:00-17:00
   
  Dr. Petrovics Zoltán adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 442.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174
  E-mail: Petrovics.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 12:00-14:00
   
  Stréhli-Klotz Georgina tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-245
  E-mail: Strehli.Klotz.Georgina@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján
   
  Szakács Édua tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 444.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156
  E-mail: Szakacs.Edua@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján