Munkatársak

Emberi Erőforrás Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Hazafi Zoltán egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 445

Telefon:  +36 (1) 432-9000/ 20-117

Email: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 13:00-14:30

   
Intézeti referens                                           Dr. Faragóné Sebeszta Katalin
 

Szobaszám: Oktatási Épület 446

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-178

Email: Sebeszta.Katalin@uni-nke.hu

Fogadóóra: munkaidőben

   
Oktatók Dr. György István mesteroktató
 

Szobaszám: Oktatási Épület 442

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-198

Email: Gyorgy.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00

   
  Dr. Petrovics Zoltán tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 442

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174

Email: Petrovics.Zoltan@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 12:00-14:00

   
  Dr. habil. Kun Attila egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 442

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-174

Email: Kun.Attila@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 10:00-12:00

   
  Prof. Dr. Kiss György egyetemi tanár
 

Szobaszám: Oktatási Épület 349

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-181

Email: Kiss.Gyorgy@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00

   
  Szakács Édua tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 444

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156

Email: Szakacs.Edua@uni-nke.hu

Fogadóóra: 

   
  Dr. Szabó Szilvia egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 443

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156

Email: Szabo.Szilvia@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
  Dr. Pallai Katalin egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 443

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-195

Email: Pallai.Katalin@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes megbeszélés alapján

   
  Paksi-Petró Csilla tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 444

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-156

Email: Petro.Csilla@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 15:00-17:00

   
  Dr. Méhes Tamás adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 420

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-307

Email: Mehes.Tamas@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes egyeztetés alapján

   
  Dr. Kriskó Edina adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 443

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-160

Email: Krisko.Edina@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 9:45-11:15