Munkatársak

Közszervezési és Közigazgatástani Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

 

Intézetvezető Prof. Dr. Tózsa István egyetemi tanár
 

Szobaszám: Oktatási Épület 348

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189

Email: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 10:00-11:00

   
Intézeti ügyintéző                                         Feuerverger, Catherine
 

Szobaszám: Oktatási Épület 347

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-134

Email: 

Feuerverger.Catherine@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő-péntek 9.00-16.00

   
Oktatók Dr. Almásy Gyula adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 346

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152

Email: Almasy.Gyula@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 12:00-14:00

   
  Dr. Belényesi Emese egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 346

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152

Email: Belenyesi.Emese@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13:00-14:00

   
  Dr. Koronváry Péter egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 346

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-259

Email: Koronvary.Peter@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13:00-15:00

   
  Dr. Buskó Tibor adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 342

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168

Email: Busko.Tibor@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 15:10-16:40 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Bajnai László tudományos főmunkatárs
 

Szobaszám: Oktatási Épület 342

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168

Email: Bajnai.Laszlo@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 09.00-12.00

   
  Prof. Dr. Nemes Ferenc professor emeritus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 461

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152

Email: Nemes.Ferenc@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 15.30-16.30

   
  Dr. Jenei Ágnes egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 341

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-155

Email: Jenei.Agnes@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 09.00-11.00

   
  Dr. Bajnok Andrea adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 340

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189

Email: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
  Dr. Herendy Csilla adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 341

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189

Email: Herendy.Csilla@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
  Gyorgyevics Miklós mesteroktató
 

Szobaszám: Oktatási Épület 340

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154

Email: Gyorgyevics.Miklos@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 8:30-9:45

   
  Dr. Zsolt Péter adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 340

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154

Email: Zsolt.Peter@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 10:00-11:00

   
  Dr. Győrfyné Kukoda Andrea adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 341

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-200

Email: Gyorfyne.Kukoda.Andrea@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda

   
  Honváriné Kalmár Viktória tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 341

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-202

Email: Kalmar.Viktoria@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 12:00-13:00

   
  Dömötör Ildikó tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 342

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-259

Email:  Domotor.Ildiko@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13:00-14:00