Munkatársak

Közszervezési és Közigazgatástani Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Prof. Dr. Tózsa István egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 348.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-134
  Email: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 10.00-11.00
   
Intézeti előadó                    Feuerverger Catherine
  Iroda: Oktatási Központ 347.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-369
  Email: Feuerverger.Catherine@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő-péntek 9.00-16.00
   
Oktatók Dr. Almásy Gyula adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Almasy.Gyula@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 12.00-14.00
   
  Dr. Antal Zsolt egyetemi docens
  Iroda: Budapest, Naphegy tér, 14. szoba
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-369
   
  Dr. Bajnok Andrea adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189
  Email: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu
  Fogadóóra: -
   
  Dr. Belényesi Emese egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Belenyesi.Emese@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13:00-14:00
   
  Dr. Buskó Tibor adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Busko.Tibor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 12.00-13.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
  Dömötör Ildikó tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-259
  Email:  Domotor.Ildiko@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13.00-14.00
   
  Gyorgyevics Miklós mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154
  Email: Gyorgyevics.Miklos@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 8.30-9.45
   
  Dr. Győrfyné Kukoda Andrea adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-200
  Email: Gyorfyne.Kukoda.Andrea@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda
   
  Dr. Herendy Csilla adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-189
  Email: Herendy.Csilla@uni-nke.hu
  Fogadóóra: -
   
  Honváriné Kalmár Viktória tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-202
  Email: Kalmar.Viktoria@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 12.00-13.00
   
  Dr. Jenei Ágnes egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 341.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-155
  Email: Jenei.Agnes@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 09.00-11.00
   
  Dr. Koronváry Péter egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 346.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 29-259
  Email: Koronvary.Peter@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 13.00-15.00
   
  Prof. Dr. Nemes Ferenc Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 461.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-152
  Email: Nemes.Ferenc@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 15.30-16.30
   
  Dr. Zsolt Péter egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 340.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-154
  Email: Zsolt.Peter@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 10.00-11.00
   
Kutatók Dr. Bajnai László tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Bajnai.Laszlo@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 09.00-12.00
   
  Prof. Dr. Sikos Tomay Tamás kutatóprofesszor
  Iroda: Oktatási Központ 342.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-168
  Email: Sikos.T.Tamas@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 10.00-11.00