Munkatársak

Lőrincz Lajos Közigazgatási Jogi Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. habil. Boros Anita, LL.M.,egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 450.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-183
  Email: Boros.Anita@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtökön 10:00-12:00 előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
Intézeti referens Kun Györgyi
  Iroda: Oktatási Központ 451.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182
  Email: Kun.Gyorgyi@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Balogh-Békesi Nóra egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182
  Email: Balogh.Bekesi.Nora@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 13:30 - 14:30, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
  Hegyesi Zoltán tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/20-799
  Email: Hegyesi.Zoltan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 10:00-11:00
   
  Dr. Iván Dániel tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Ivan.Daniel@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 15:00 - 16:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
  Dr. Pfeifer-Tóth Tamara tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Toth.Tamara@uni-nke.hu
  Fogadóóra: jelenleg szülési szabadságon tartózkodik. Kérdés esetén forduljon az Intézetvezetőhöz.
   
  Dr. Pollák Kitti tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Pollak.Kitti@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 17:00 - 18:00
   
  Dr. Rothermel Erika mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Rothermel.Erika@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 13:00 - 14:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
  Dr. Szalai András adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Szalai.Andras@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 15:00 - 16:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
  Dr. Temesi István egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-262
  Email: Temesi.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 9:30 - 10:30
   
  Dr. Vértesy László egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Vertesy.Laszlo@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 15:00 - 16:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
Kutató Dr. Koi Gyula  tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263
  Email: Koi.Gyula@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13:00-14:00, előzetes (e-mailben történő) időpontegyeztetés alapján
   
Demonstrátorok Hawchar Szabah Szabina
  Kiss Rebeka