Munkatársak

Lőrincz Lajos Közigazgatási Jogi Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Mb. intézetvezető Dr. Imre Miklós egyetemi docens, főiskolai tanár
  Iroda: Oktatási Központ 450.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-183
  Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 11.00 - 12.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
Intézeti referens Bialné Cserei Erika
  Iroda: Oktatási Központ 451.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182
  Email: Bialne.Cserei.Erika@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő-péntek 9.00 - 12.00; kedd, csütörtök 13.00 - 15.00
   
Oktatók Dr. Balogh-Békesi Nóra egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182
  Email: Balogh.bekesi.Nora@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 13.30 - 14.30, előzetes bejelentés szükséges
   
  Dr. habil. Boros Anita, LL.M.,egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-192
  Email: Boros.Anita@uni-nke.hu
  Fogadóóra: időpont egyeztetés szükséges
   
  Hegyesi Zoltán tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-799
   
  Dr. Iván Dániel tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Ivan.Daniel@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 15.00 - 16.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
  Dr. Pfeifer-Tóth Tamara tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Toth.Tamara@uni-nke.hu
   
  Dr. Pollák Kitti tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Pollak.Kitti@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 15.00 - 16.00
   
  Dr. Rothermel Erika mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251
  Email: Rothermel.Erika@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 13.00 - 14.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
  Dr. Szalai András adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 453.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Szalai.Andras@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 15.00 - 16.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
  Dr. Temesi István egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-262
  Email: Temesi.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 9.30 - 10.30
   
  Dr. Vértesy László egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 455.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116
  Email: Vertesy.Laszlo@uni-nke.hu
  Fogadóóra: hétfő 15.00 - 16.00, előzetes bejelentkezés szükséges
   
Kutató Dr. Koi Gyula  tudományos főmunkatárs
  Iroda: Oktatási Központ 454.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263
  Email: Koi.Gyula@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13.00 - 14.00, időpont egyeztetés szükséges