Jogi Intézet Munkatársak

Lőrincz Lajos Közigazgatási Jogi Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

 

Mb. intézetvezető Dr. Imre Miklós egyetemi docens, főiskolai tanár
 

Szobaszám: Oktatási Épület 450

Telefon: +36 (1) 432-9000/20-183

Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 11.00-12.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
Intézeti ügyintéző                                        Bialné Cserei Erika
 

Szobaszám: Oktatási Épület 451

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182

Email: Bialne.Cserei.Erika@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő-péntek 9:00 - 12:00

   
Oktatók Dr. Temesi István egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 455

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-262

Email: Temesi.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 9:30 - 10:30

   
  Dr. Balogh-Békesi Nóra egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 454

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-182

Email: Balogh.bekesi.Nora@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 13.30 - 14.30 (előzetes bejelentés szükséges)

   
  Dr. habil. Boros Anita, LL.M.,egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 453

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-192

Email: Boros.Anita@uni-nke.hu

Fogadóóra: időpont egyeztetés szükséges

   
  Dr. Rothermel Erika mesteroktató
 

Szobaszám: Oktatási Épület 453

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251

Email: Rothermel.Erika@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 13.00-14.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Szalai András egyetemi adjunktus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 453

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116

Email: Szalai.Andras@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 15.00-16.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Vértesy László egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 455

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116

Email: Vertesy.Laszlo@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 15.00-16.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Pfeifer-Tóth Tamara egyetemi tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 453

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-116

Email: Toth.Tamara@uni-nke.hu

   
  Dr. Linder Viktória egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 455

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-148

Email: Linder.Viktoria@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 13.00-14.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Iván Dániel tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 454

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251

Email: Ivan.Daniel@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 15.00-16.00 (előzetes bejelentkezés szükséges)

   
  Dr. Pollák Kitti egyetemi tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 454

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-251

Email: Pollak.Kitti@uni-nke.hu

Fogadóóra: Csütörtök 15.00 - 16.00

   
  Dr. Koi Gyula  tudományos főmunkatárs
 

Szobaszám: Oktatási Épület 454

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-263

Email: Koi.Gyula@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13.00-14.00 (időpont egyeztetés szükséges)