Munkatársak

Magyar Állam- és Jogtörténeti Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

 

Intézetvezető Prof. Dr. Horváth Attila egyetemi tanár
 

Szobaszám: Oktatási Épület 432

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-205

Email: horvath_attila@uni-nke.hu

Fogadóóra: kizárólag előzetes bejelentkezés alapján (szerda és csütörtök)

   
Intézeti referens                                      Vörös Kinga
 

Szobaszám: Oktatási Épület 431

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204

Email: Voros.Kinga@uni-nke.hu

Fogadóóra:

hétfő 09:00-11:30

kedd 13:00-15:30

szerda 09:00-11:30

csütörtök 09:00-11:30

péntek 09:00-11:30

   
Oktatók Prof. Dr. Máthé Gábor professor emeritus
 

Szobaszám: Oktatási Épület 461

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-203

Email: Mathe.Gabor@uni-nke.hu

Fogadóóra: -

   
  Dr. Tóth Zoltán József egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 460

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204

Email: Toth.Zoltan.Jozsef@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján

   
  Dr. Barna Attila egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 460

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290

Email: Barna.Attila@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda (előzetes egyeztetés szerint)

   
  Dr. Peres Zsuzsanna egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási Épület 419

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-176

Email: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján

   
  Dr. Bathó Gábor tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási Épület 460

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204

Email: Batho.Gabor@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján