Munkatársak

Magyar Állam- és Jogtörténeti Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Prof. Dr. Horváth Attila egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 432.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-205
  Email: horvath_attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kizárólag előzetes bejelentkezés alapján (szerda és csütörtök)
   
Intézeti referens Kókai Gábor
  Iroda: Oktatási Központ 431.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204
  Email: Kokai.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: 
  hétfő 09.00 - 11.30
  kedd 13.00 - 15.30
  szerda 09.00 - 11.30
  csütörtök 09.00 - 11.30
  péntek 09.00 - 11.30
   
Oktatók Dr. Barna Attila egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  Email: Barna.Attila@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda, előzetes egyeztetés alapján
   
  Dr. Bathó Gábor tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-204
  Email: Batho.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Prof. Dr. Máthé Gábor Professor Emeritus
  Iroda: Oktatási Központ 461.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-203
  Email: Mathe.Gabor@uni-nke.hu
  Fogadóóra: -
   
  Dr. Peres Zsuzsanna egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 419.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-176
  Email: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Szabó Mátyás tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 460.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-290
  Email: Szabo.Matyas@uni-nke.hu