Munkatársak

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Budai Balázs egyetemi docens
 

Szobaszám: Oktatási épület 446.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-289

Email: Budai.Balazs@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13:00-14:00

   
Intézeti referens                                                    Dr. Mandlné Mayer Éva
 

Szobaszám: Oktatási épület 446.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-170

Email: Mandlne.Mayer.Eva@uni-nke.hu

Fogadóóra:

   
Oktatók Prof. Dr. Bukovics István egyetemi tanár
 

Szobaszám: Oktatási épület 440.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171

Email: Bukovics.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 8:00-10:00

   
  Dr. Korom Ágoston tanársegéd
 

Szobaszám: Oktatási épület 441.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193

Email: Korom.Agoston@uni-nke.hu

Fogadóóra: péntek 12.00-13:00

   
   Dr. Kovács Éva adjunktus 
 

Szobaszám: Oktatási épület 440.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-151

Email: KovacsEva@uni-nke.hu

Fogadóóra: (Erasmus)

   
  Dr. Kristó Katalin tanársegéd
 

Szobaszám: 

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Kristo.Katalin@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján

   
   Dr. Bauer Lilla adjunktus 
 

Szobaszám: Oktatási épület 441.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Bauer.Lilla@uni-nke.hu

Fogadóóra: 

 
  Prof. Dr. Bordás Mária egyetemi tanár
 

Szobaszám: Oktatási épület 441.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-198

Email: Bordas.Maria@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 14:00-15:00

   
  Dr. Gyergyák Ferenc mesteroktató
 

Szobaszám: Oktatási épület 440.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Gyergyak.Ferenc@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 12:00-13:00

   
  Dr. Imre Miklós egyetemi docens, főiskolai tanár
 

Szobaszám: Oktatási épület 440.

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193

Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu

Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján

 
Dr. Hutkai Zsuzsanna adjunktus

Szobaszám: 

Email: Hutkai.Zsuzsanna@uni-nke.hu

   
Óraadó oktatók  
 
 
Dr. Bajor Tibor bajortibor@gmail.com
Asztalosné Zupcsán Erika zupcsan.erika@gmail.com
Dr. Csalló Krisztina csallo.krisztina@uni-nke.hu
Dr. Feik Csaba

feik@ercsi.hu (szerda 16:00-18:00)

Dr. Hülvely Lajos hülvely.lajos@uni-nke.hu
Juhász Zsolt zsolt.juhasz@windowslive.com
Kalotay Balázs kalotayb@gmail.com
Keszthelyi Ilona

icukeszthelyi@gmail.com

(szerda 17:00-18:00)

Kovács Gábor gaboberger@gmail.com
Dr. Lamperth Mónika monika.lamperth@gmail.com
Mányi Balázs manyib@professzional.hu
Dr. Mikó Zoltán miko@t-online.hu
Dr. Potóczki György tudasbazis123@gmail.com
Szabó Tamás szabo.tamas978@gmail.com
Dr. Temesi Géza  dr.temesi.geza@gmail.com
Téttényi Éva tetenyi.eva@gmail.com
Dienes István eszmekifozde@freemail.hu
Számadó Róza roza.szamado@bm.gov.hu
Illés Zoltán illesz@ceu.edu
Muhoray Árpád muhoray.arpad@uni-nke.hu
Agg János aggjan@gmail.com