Szakigazgatási és Szakpolitikai Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. Budai Balázs egyetemi docens
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 201/A

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-289

Email: Budai.Balazs@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 12:00 -13:00

   
Intézeti referens                                                    Dr. Mandlné Mayer Éva
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 201/B

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-170

Email: Mandlne.Mayer.Eva@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő-csütörtök 9.00-15.00, péntek 8.00-12.00

   
Oktatók Prof. Dr. Bukovics István egyetemi tanár
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 218/A

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171

Email: Bukovics.Istvan@uni-nke.hu

Fogadóóra: páratlan hét kedden 9:00-11:00

   
  Dr. Korom Ágoston tanársegéd
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 220/A

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193

Email: Korom.Agoston@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 10:00 - 11:00

   
  Dr. Kovács Éva adjunktus
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 219/A

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-151

Email: KovacsEva@uni-nke.hu

Fogadóóra: hétfő 13.00-14.00

   
  Dr. Kristó Katalin tanársegéd
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 219/B

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Kristo.Katalin@uni-nke.hu

Fogadóóra: kedd 13:00-14:00

   
  Dr. Bauer Lilla adjunktus
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 219/B

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Bauer.Lilla@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 13:30-14:30

 
  Prof. Dr. Bordás Mária egyetemi tanár
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 221

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-198

Email: Bordas.Maria@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 14:00-15:00

   
  Dr. Gyergyák Ferenc mesteroktató
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 219/B

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185

Email: Gyergyak.Ferenc@uni-nke.hu

Fogadóóra: szerda 15:50-16:50

   
  Dr. Imre Miklós egyetemi docens, főiskolai tanár
 

Szobaszám: Kollégiumi épület 220/B

Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193

Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu

Fogadóóra: csütörtök 10:00-11:00

 
Dr. Hutkai Zsuzsanna adjunktus

Szobaszám: Kollégiumi épület 210/B

Email: Hutkai.Zsuzsanna@uni-nke.hu

   
Óraadó oktatók  
 
Dr. Bajor Tibor bajortibor@gmail.com

Asztalosné Zupcsán Erika

zupcsan.erika@gmail.com

Dr. Csalló Krisztina

csallo.krisztina@uni-nke.hu

Dr. Feik Csaba

feik@ercsi.hu

Dr. Hülvely Lajos

hülvely.lajos@uni-nke.hu

Juhász Zsolt

zsolt.juhasz@windowslive.com

Kalotay Balázs

kalotayb@gmail.com

Keszthelyi Ilona

icukeszthelyi@gmail.com

Kovács Gábor

gaboberger@gmail.com

Dr. Lamperth Mónika

monika.lamperth@gmail.com

Mányi Balázs

manyib@professzional.hu

Dr. Mikó Zoltán

miko@t-online.hu

Dr. Potóczki György

tudasbazis123@gmail.com

Szabó Tamás

szabo.tamas978@gmail.com

Dr. Temesi Géza 

dr.temesi.geza@gmail.com

Téttényi Éva

tetenyi.eva@gmail.com

Dienes István

eszmekifozde@freemail.hu

Számadó Róza

roza.szamado@bm.gov.hu

Illés Zoltán

illesz@ceu.edu

Muhoray Árpád

muhoray.arpad@uni-nke.hu

Agg János

aggjan@gmail.com