Munkatársak

Szakigazgatási és Szakpolitikai Intézet munkatársai

Az oktatók publikációi a Magyar Tudományos Művek Tárában, a szerző nevére történő keresés után tekinthetők meg.

Intézetvezető Dr. habil. Budai Balázs egyetemi docens
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-289
  Email: Budai.Balazs@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 13.00 - 14.00
   
Intézeti referens Dr. Mandlné Mayer Éva
  Iroda: Oktatási Központ 446.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-170
  Email: Mandlne.Mayer.Eva@uni-nke.hu
   
Oktatók Dr. Bauer Lilla adjunktus 
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185
  Email: Bauer.Lilla@uni-nke.hu
   
  Prof. Dr. Bordás Mária egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-198
  Email: Bordas.Maria@uni-nke.hu
  Fogadóóra: szerda 14:00-15:00
   
  Prof. Dr. Bukovics István egyetemi tanár
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-171
  Email: Bukovics.Istvan@uni-nke.hu
  Fogadóóra: kedd 8.00 - 10.00
   
  Dr. Gyergyák Ferenc mesteroktató
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-185
  Email: Gyergyak.Ferenc@uni-nke.hu
  Fogadóóra: csütörtök 12:00-13:00
   
  Dr. Imre Miklós egyetemi docens, főiskolai tanár
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193
  Email: Imre.Miklos@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján
   
  Dr. Korom Ágoston tanársegéd
  Iroda: Oktatási Központ 441.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-193
  Email: Korom.Agoston@uni-nke.hu
  Fogadóóra: péntek 12.00 - 13.00
   
  Dr. Kovács Éva adjunktus 
  Iroda: Oktatási Központ 440.
  Telefon: +36 (1) 432-9000/ 20-151
  Email: KovacsEva@uni-nke.hu
   
  Dr. Kristó Katalin adjunktus
  Iroda: Oktatási Központ 501.
  Telefon:  +36 (1) 432-9000/ 20-241
  Email: Kristo.Katalin@uni-nke.hu
  Fogadóóra: előzetes bejelentkezés alapján